Serwis samochodów brytyjskich

Elegancki i ponadczasowy design, unikatowe rozwiązania, komfort, którego próżno szukać u konkurencji – tak, bez wątpienia samochody brytyjskie są wyjątkowe i należy do nich podchodzić w szczególny sposób. Odpowiednio serwisowane odwdzięczą się niezawodną i bardzo komfortową eksploatacją, jednak zaniedbane lubią się mścić po czasie. Dlatego szukając odpowiedniego serwisu dla Twojego samochodu brytyjskiego, powinieneś postawić na profesjonalistów, znających się na wyspiarskiej motoryzacji. Zobacz, dlaczego warto zaufać Business Class Auto.

Serwis samochodów brytyjskich – zadanie dla najlepszych

Samochody brytyjskie od samego początku korzystają z unikatowych rozwiązań, których próżno szukać u ich europejskich czy azjatyckich konkurentów. Chociaż wchodzą one w skład największych koncernów na świecie zajmujących się produkcją samochodów (Jaguar należy do grupy Tata, a w latach 1989 – 2008 był własnością Forda, podobnie Land Rover, który w latach 2000 – 2008 był w rękach Forda, a Bentley od 1998 należy do grupy Volkswagen AG) to zastosowane w nich rozwiązania bardzo często są absolutnie unikatowe i niespotykane u konkurencji. Dlatego, pomimo najlepszych chęci, nie każdy mechanik będzie w stanie odpowiednio zająć się samochodami ze Zjednoczonego Królestwa.

Aby zapewnić odpowiednią opiekę samochodom brytyjskim, konieczne jest nie tylko posiadanie wiedzy, ale również narzędzi i osprzętu potrzebnego do serwisowania tych wyjątkowych samochodów. Z pewnością przyda się również doświadczenie, nabyte podczas napraw i serwisowania Land Roverów, Jaguarów i Bentleyów, które pozwoli lepiej zrozumieć stosowane rozwiązania techniczne.

Business Class Auto – serwis samochodów brytyjskich, jakiego szukasz!

Jeśli chcesz, by Twój wyjątkowy samochód trafił we właściwe miejsce, to z pewnością zainteresują Cię nasze usługi. W Business Class Auto od ponad 20 lat zajmujemy się serwisowaniem oraz naprawami wyjątkowych i prestiżowych samochodów – w tym Jaguarów, Bentleyów czy Land Roverów. Kompleksowo serwisujemy samochody naszych klientów – pozwalając im w pełni polegać na swoich pojazdach i cieszyć się niezawodną pracą w każdych warunkach. Współpracujemy z ubezpieczycielami i likwidujemy szkody komunikacyjne, co pozwoliło nam wypracować także techniki usuwania szkód blacharsko-lakierniczych.

O Twój brytyjski samochód również zadbamy kompleksowo, wykonamy:

  • Naprawy mechaniczne,
  • Naprawy silników, skrzyni biegów, zawieszenia,
  • Naprawy elektryki i elektroniki,
  • Przeglądy podstawowe i okresowe,
  • Diagnostykę komputerową,
  • Naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • Serwis klimatyzacji,
  • Wymianę ogumienia,
  • Naprawy – w tym te najbardziej skomplikowane,
  • Wszystko inne, czego aktualnie potrzebować będzie Twoje auto.

Kochamy motoryzację i zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, aby Twój samochód zawsze znajdował się w optymalnej formie. Dysponując nowoczesnym sprzętem, doświadczeniem i dostępem zarówno do części oryginalnych, jak i zamienników, możemy Ci zagwarantować, że Twój samochód wyjedzie od nas gotowy do następnej podróży – co zresztą potwierdzamy pisemną gwarancją! Zwróć się do nas i przekonaj się, jak profesjonalną opieką możemy otoczyć Twoje auto.