Auto detailing Warszawa

W niezależnym serwisie samochodowym Business Class Auto prowadzimy profesjonalny auto detailing w Warszawie dla właścicieli samochodów marek premium i nie tylko!

Auto detailing to szeroka gama usług, które mają na celu podniesienie estetyki, trwałości oraz walorów użytkowych pojazdu. Dzięki tym usługom Państwa samochód może nie tylko wyglądać lepiej, ale także posłużyć na dłuższy czas.

Serwis Business Class Auto specjalizuje się w auto detailingu zewnętrznych elementów pojazdu oraz jego wnętrza. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

Myjnia ręczna

Nasz serwis posiada stanowisko do profesjonalnego mycia ręcznego samochodów – zadbamy o to, aby Państwa pojazd lśnił czystością.

Niewidzialna wycieraczka

Nakładamy specjalne preparaty i folie na szyby i lusterka, które działają jak niewidzialna wycieraczka, poprawiając komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Polerowanie aut nano powłoką

Polerujemy lakier samochodowy specjalnymi powłokami z nanocząsteczkami, które chronią nadwozie przed czynnikami zewnętrznymi i nadają estetyczny wygląd.

Ochrona lakieru

Stosujemy specjalistyczne preparaty do tworzenia powłok ochronnych na lakierze samochodowym. Dzięki temu jest on skutecznie chroniony przed niszczącym wpływem warunków atmosferycznych, zabrudzeniami, mikrorysami, blaknięciem lakieru. Powłoki mogą nadać także nadwoziu „efekt lustra”.

Zmiana koloru auta

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby zmienić kolor posiadanego samochodu, oferujemy fachową usługę zmiany koloru powłok lakierniczych.

Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania

Dysponujemy narzędziami pozwalającymi na szybką i skuteczną naprawę wgnieceń, na przykład po gradobiciu – bez potrzeby lakierowania pojazdu! Przeprowadzamy także naprawy wgnieceń w samochodach z elementami z aluminium, tworzyw sztucznych, epoksydowych.

Pranie tapicerki

Wykorzystujemy specjalne odkurzacze piorące, które błyskawicznie usuwają nawet trudne zabrudzenia z tapicerek.

Ochrona wnętrza

Dokładnie czyścimy wnętrze pojazdu i stosujemy specjalne środki ochronne dla elementów wnętrza, na przykład do ochrony plastików, tapicerek, w tym skórzanych, dywaników.

Mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami? Pozostajemy stale do Państwa dyspozycji – prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą, aby uzyskać więcej informacji.

Business Class Auto – auto detailing Warszawa – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!