Naprawy panelowe Warszawa

Nasz serwis Business Class Auto specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnych napraw panelowych w Warszawie – zapewniamy kompleksową obsługę w dziedzinie napraw powypadkowych tą metodą!

Naprawy panelowe – naprawy blacharskie szybko i skutecznie

Naprawy panelowe to rodzaj napraw blacharskich, które obejmują naprawy paneli tworzących nadwozie pojazdu. Ten typ napraw przeprowadzany jest w przypadku pojawienia się wgnieceń karoserii, na przykład na skutek stłuczek parkingowych, innych zdarzeń drogowych czy gradobicia lub aktów wandalizmu.

Naprawom panelowym poddawane są między innymi drzwi, pokrywy silnika, boczne ściany samochodów dostawczych. Stosowane są one także wtedy, gdy doszło do odprysków lakieru.

Do prowadzenia napraw panelowych stosuje się specjalny sprzęt pozwalający na punktowe prostowanie blachy – bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych i czasochłonnych czynności demontażowych. Nie dochodzi wtedy także do naruszenia konstrukcji nośnej pojazdu.

Naprawy panelowe przeprowadzane są metodą „push and pull”, co oznacza, że pozwalają on na wyciągnięcie różnego rodzaju wgnieceń. W rezultacie nie jest konieczny zakup nowych elementów, co przekłada się na niższe koszty usługi.

Wśród najważniejszych zalet napraw panelowych w naszym serwisie znajdują się:

  • bez konieczności wymiany elementów na nowe – samochód może nadal posiadać oryginalne elementy fabryczne
  • istnieje możliwość naprawy elementów aluminiowych
  • połączenia konstrukcyjne karoserii nie ulegają naruszeniu podczas naprawy
  • niższe koszty – to tańsza alternatywa dla zwykłych napraw blacharskich
  • mniej czasochłonna usługa – profesjonalnie przeprowadzone naprawy panelowe pozwalają na szybkie usunięcie usterek

W serwisie Business Class Auto dysponujemy nowoczesnymi stanowiskami do prowadzenia napraw oraz stosujemy wyłącznie najwyższej klasy System Carbon, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług napraw powypadkowych jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Business Class Auto – naprawy panelowe Warszawa – zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!