Mieszalnia lakierów Warszawa – PPG SYSTEM

W Business Class Auto specjalizujemy się w prowadzeniu kompleksowych i profesjonalnych napraw powypadkowych – nasza domena to także naprawy blacharskie i lakiernicze. Aby oferować Państwu obsługę na najwyższym poziomie, nasz serwis posiada także własną mieszalnię lakierów w Warszawie. Dzięki temu możemy idealnie dopasować kolor lakieru do karoserii pojazdu!

Mieszalnia lakierów PPG System – dobór idealnego koloru lakieru

Producenci samochodów stosują różne kolory lakierów na swoje pojazdy. Gdy dochodzi do pojawienia się uszkodzenia karoserii, które narusza powłokę lakierniczą, wówczas koniczne jest ponowne lakierowanie danego elementu. Wtedy kluczowe znaczenie posiada dobór właściwego koloru lakieru.

Dokładny dobór lakieru umożliwia skorzystanie z mieszalni lakierów – specjalistyczny sprzęt tego typu pozwala na bardzo precyzyjne, wręcz idealne dopasowanie koloru lakieru samochodowego do obecnej karoserii. To możliwe przez zastosowanie specjalnej metody komputerowej, która analizuje kolor lakieru, a potem dobiera odpowiednie kolory składowe, by uzyskać najlepszą mieszankę. W związku z tym pomalowany na nowo element nie odróżnia się swoim wyglądem od pozostałych.

Dobranie koloru lakieru możliwe jest zarówno dla samochodów nowych, jak również tych starszych, których oryginalne lakiery nie znajdują się już w sprzedaży.

Profesjonalna mieszalnia lakierów w Warszawie

W naszym serwisie samochodowym Business Class Auto w Warszawie zapewniamy klientom pełną i profesjonalną obsługę w ramach doboru najlepszych rodzajów lakierów samochodowych – nasza nowoczesna mieszalnia pozwala na idealne dopasowanie koloru lakieru.

Zapewniamy także fachowe usługi lakiernicze – dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na szybkie malowanie różnego rodzaju elementów pojazdów.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami blacharskimi i lakierniczymi, pozostajemy zawsze do dyspozycji.

Business Class Auto – mieszalnia lakierów Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!