Wycena wartości samochodu Warszawa

W naszym serwisie Business Class Auto zapewniamy klientom pełną i profesjonalną obsługę w ramach prowadzenia napraw powypadkowych – zajmujemy się także świadczeniem usług w ramach wyceny wartości pojazdów w Warszawie i w okolicach!

Rzeczoznawca samochodowy – wycena wartości samochodu

W celu uzyskania odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczonego za szkody na pojeździe konieczne jest oszacowanie jego wartości, a następnie obliczenie wartości szkody.

Na wartość pojazdu wpływać może szereg różnych czynników – jego marka, model, rocznik, wyposażenie, stan techniczny. Dodatkowo, duże znaczenie posiada typ uszkodzenia pojazdu. Właśnie dlatego profesjonalna wycena ma tutaj tak duże znaczenie.

Szacuje się, że w aż około 90 proc. przypadków ubezpieczyciele zaniżają kwotę odszkodowań wypłacanych kierowcom. W związku z tym takie odszkodowanie może nie pokryć w całości wszystkich niezbędnych napraw. W takich przypadkach skorzystanie z usług profesjonalnego rzeczoznawcy samochodowego ma szczególne uzasadnienie.

Na podstawie wyceny niezależnego rzeczoznawcy samochodowego można określić rzeczywistą wartość pojazdu oraz koszty związane z jego naprawą lub koszty szkody całkowitej – w ten sposób można uzyskać odpowiednią kwotę odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Wykonujemy profesjonalne wyceny wartości samochodu

W Business Class Auto jesteśmy skoncentrowani na tym, aby świadczyć pełną i profesjonalną obsługę w ramach napraw powypadkowych. Współpracujemy także z doświadczonymi rzeczoznawcami samochodowymi, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom usługę wyceny wartości samochodu oraz kosztów naprawy szkód, w tym też szkód całkowitych, bazując na sprawdzonych systemach kalkulacyjnych – Audatex czy DAT.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszą ofertą w Business Class Auto, pozostajemy zawsze do dyspozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas w naszym serwisie w Warszawie.

Business Class Auto – wycena wartości samochodu Warszawa – zachęcamy do wybrania naszej oferty!