Blacharstwo Warszawa

Nasz niezależny serwis Business Class Auto posiada ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie motoryzacji. Zapewniamy również profesjonalne i kompleksowe usługi blacharskie w Warszawie przeznaczone także dla właścicieli samochodów marek premium. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!

W Business Class Auto przeprowadzamy szereg prac blacharskich, zarówno w przypadku niewielkich usterek, na przykład po kolizjach parkingowych, jak również przy bardziej złożonych pracach, na przykład w ramach likwidacji szkód komunikacyjnych – współpracujemy także z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi przy naprawach bezgotówkowych.

Serwis blacharski Business Class Auto to najlepsza jakość usług dla najbardziej wymagających klientów!

Kompleksowe i fachowe usługi blacharskie

W naszym serwisie samochodowym znajdują się dwa specjalistyczne stanowiska przeznaczone do rozbrajania pojazdów oraz cztery stanowiska do wykonywania napraw blacharskich.

Do przeprowadzania prac wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia, a nasi pracownicy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zapewniają najlepsze efekty prac blacharskich – nawet w przypadku skomplikowanych zleceń.

Powierzając nam swoje auto, mogą Państwo mieć pewność, że będzie ono znajdowało się w dobrych rękach!

Wyciąganie wgnieceń bez potrzeby lakierowania

Serwis samochodowy Business Class Auto oferuje także usługi blacharskie polegające na wyciąganiu wgnieceń bez potrzeby lakierowania! Posiadamy nowoczesne stanowisko przeznaczone do napraw panelowych wyposażone w wysokiej jakości sprzęt Carbon System, z którym możemy prostować wgniecenia nadwozia bez potrzeby lakierowania!

Wyciąganie wgnieceń wykonujemy również na elementach wykonanych z aluminium czy tworzyw sztucznych – bez potrzeby ich wycinania i wymiany.

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, jesteśmy stale do dyspozycji. Prosimy o kontakt przez internet lub telefonicznie – odpowiemy wyczerpująco na wszystkie z nich.

Business Class Auto – blacharstwo Warszawa – zachęcamy do wybrania naszych usług blacharskich w Warszawie!