Lakiernictwo Warszawa Bródno, Targówek

Niezależny serwis Business Class Auto prowadzi profesjonalne usługi lakiernicze w Warszawie – zapewniamy obsługę zawsze na najwyższym poziomie!

Lakiernictwo to nasza domena już od lat – aktualnie jesteśmy jednym z najlepszych serwisów lakierniczych w Warszawie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na lakierowanie pojazdów wszelkich marek i modeli, w tym także marek premium, na przykład Jaguar, Ferrari, Maserati, BMW i innych.

Zajmujemy się prowadzeniem prac lakierniczych po kolizjach i wypadkach drogowych, a także jako likwidacja szkód komunikacyjnych we współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Wykonujemy także lakierowanie na życzenie klienta, na przykład w celu całkowitej zmiany koloru auta lub jego elementów.

W serwisie Business Class Auto ważne są dla nas najlepsze efekty, dlatego też dysponujemy nowoczesnym zapleczem przeznaczonym do lakierowania karoserii samochodowych. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie – jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

Business Class Auto – najnowocześniejsza lakiernia

Posiadamy nowoczesną halę do przygotowywania pojazdów do lakierowania – hala ta wyposażona jest w sześć stanowiskach posiadających mechaniczne wyciągi odkurzowe. Lakierowanie wykonujemy w profesjonalnej kabinie lakierniczej francuskiej marki OMIA.

Żeby dobrać odpowiedni kolor lakieru, korzystamy z profesjonalnych spektrometrów pozwalających na dobór właściwego kodu koloru. Dysponujemy też własną mieszalnią lakierów.

Kompleksowo zmieniamy kolory samochodów, wykonujemy drobne zaprawki, lakierujemy nietypowe elementy – także te, które nie mogą być zdemontowane z samochodu. Zajmujemy się także polerowaniem pojazdów oraz nakładaniem specjalistycznych powłok ochronnych.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami lakierowania, jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu lub on-line. Prosimy o kontakt – nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć na wszystkie zapytania.

Business Class Auto – lakiernictwo Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług lakierniczych!