Regeneracja rozrusznika Warszawa

Chcesz uruchomić samochód, aby rozpocząć podróż, jednak w miejsce przyjemnego warkotu, słyszysz dziwne dźwięki? A może przekręcasz kluczyk i nic – auto nie daje żadnych oznak życia? Wcale nie musi to oznaczać problemów z akumulatorem – takie objawy daje także uszkodzony rozrusznik. Jak sama nazwa wskazuje, to element, który służy do rozruchu silnika – powoduje on obrót wirnika, dzięki czemu możliwe jest dostarczenie do silnika mocy, a tym samym rozpoczęcie jazdy. Rozrusznik podobnie jak inne podzespoły auta może ulec awarii. Jeżeli właśnie znalazłeś się w takiej sytuacji i zastanawiasz się, co zrobić, chętnie Ci pomożemy. Naszą specjalnością jest naprawa i regeneracja różnych elementów auta, również rozrusznika. Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Regeneracja rozrusznika Warszawa – co powinieneś wiedzieć?

Awaria rozrusznika wcale nie jest błahą usterką, ponieważ zazwyczaj uniemożliwia dalsze kontynuowanie trasy. Jeżeli element ten odmówi posłuszeństwa z dala od domu, niezbędne jest wezwanie lawety lub holowanie pojazdu, co pociąga za sobą duże koszty. O wiele lepiej jest zapobiegać takiej awarii i pamiętać o prawidłowej eksploatacji tego podzespołu. Co to może obejmować? Warto pamiętać, że po każdorazowej próbie pokręcenia rozrusznikiem, powinno się cofnąć kluczyk i odczekać trochę, przed ponowieniem tej czynności. Mimo wszystko, rozrusznik nie jest elementem przeznaczonym do wiecznej pracy – jest używany za każdym razem, gdy chcesz odpalić pojazd, więc nawet kilka razy dziennie. Nic dziwnego, że wraz z upływem czasu może ulec awarii – uznaje się, że jego żywotność wynosi od 160 do 180 tyś km.

Regeneracja rozrusznika Warszawa – nasza oferta

Masz problem z rozrusznikiem? Wcale nie musisz od razu decydować się na jego wymianę, co potrafi być sporym obciążeniem – doskonałą alternatywą jest jego regeneracja. Taką usługę znajdziesz w naszej ofercie. Niektórzy mechanicy od razu proponują swoim klientom wymianę tej części na nową, ponieważ jest to najłatwiejsze rozwiązanie problemu – jednak wcale nie najtańsze. Zakup nowego rozrusznika to koszt rzędu kilkuset złotych. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz być pewny, że na samym początku dołożymy starań, aby dokonać jego regeneracji. Może to obejmować między innymi wymianę szczotek i tulejek – nie jest to skomplikowanie, a potrafi przedłużyć żywotność Twojego rozrusznika o dodatkowe kilkanaście miesięcy. Chętnie podejmujemy się jednak nawet o wiele bardziej skomplikowanych zadań. Cena tej usługi zazwyczaj uzależniona jest od stanu rozrusznika, jego typu oraz rodzaju usterki. Zapraszamy Cię do kontaktu, a chętnie udzielimy Ci więcej informacji!