Serwis Bentley Warszawa

Niezależny serwis samochodów premium Business Class Auto z Warszawy zaprasza wszystkich właścicieli samochodów marki Bentley!

Nasz serwis samochodowy specjalizuje się w prowadzeniu fachowych i kompleksowych napraw samochodów marki Bentley, a także innych pojazdów premium. Zapewniamy pełną obsługę serwisową, także w ramach napraw powypadkowych – likwidacja szkód komunikacyjnych prowadzona jest we współpracy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w swojej branży – jesteśmy stale skoncentrowani na tym, aby zapewniać naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie!

Wśród oferowanych przez nas usług dla właścicieli aut marek Bentley znajdują się:

  • przeglądy podstawowe i przeglądy okresowe
  • nowoczesna diagnostyka komputerowa
  • naprawy blacharsko-lakiernicze
  • naprawy silników i skrzyń biegów
  • serwis układów klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

W naszym serwisie Business Class Auto doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego zaplecza do prowadzenia fachowych prac. Właśnie dlatego nasz serwis wyposażony jest w najnowocześniejsze sprzęty. Dysponujemy stanowiskami do prac mechanicznych z podnośnikami 2-kolumnowymi, stanowiskami do prac elektrycznych, blacharskich, do serwisu klimatyzacji i wymiany opon.

Lakiernia Business Class Auto wyposażona jest w specjalną halę przygotowawczą pojazdów z wyciągiem odkurzowym, a także w kabinę lakierniczą renomowanego producenta OMIA. By dopasować najlepszy kolor lakieru stosujemy profesjonalne spektrometry oraz samodzielnie mieszamy lakiery w naszej mieszalni.

Przeprowadzamy wyceny kosztorysowe napraw z wykorzystaniem oprogramowania Audatex.

Serwis Bentley jest u nas objęty gwarancją!

Samochody, które powierzane są naszemu serwisowi, parkujemy na grodzonym i monitorowanym parkingu dla maksymalnego bezpieczeństwa!

Pracownicy naszego serwisu samochodowego są zawsze przygotowani do tego, aby odpowiedzieć na Państwa pytania – jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.

Business Class Auto – serwis Bentley Warszawa – zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!