Serwis BMW Warszawa

Niezależny serwis samochodowy Business Class Auto z Warszawy zaprasza wszystkich właścicieli samochodów marki BMW do skorzystania z swoich usług!

Posiadamy przeszło 20 lat doświadczenia w dziedzinie serwisowania samochodów premium, w tym między innymi marki BMW. Nasz niezależny serwis BMW Warszawa prowadzi pełną gamę prac, w tym także naprawy powypadkowe, również jako likwidacja szkód komunikacyjnych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, wykonujemy przeglądy, przygotowujemy auta do zwrotu po wynajmie i leasingu.

Wybierz sprawdzony serwis BMW w Warszawie – skorzystaj z oferty Business Class Auto!

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, w tym między innymi:

  • przeglądy podstawowe oraz przeglądy okresowe pojazdów
  • diagnostyka komputerowa samochodów
  • serwis blacharsko-lakierniczy
  • naprawy silników i skrzyń biegów
  • serwisowanie klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

Nasz serwis Business Class Auto jest nowocześnie wyposażony, aby oferować usługi wyłącznie na najwyższym poziomie! Dysponujemy zaawansowanymi stanowiskami do prac mechanicznych, blacharskich, elektrycznych, serwisu klimatyzacji oraz wymiany opon.

W Business Class Auto posiadamy także specjalistyczną lakiernię, która składa się z hali przygotowawczej z mechanicznym wyciągiem odkurzowym oraz z kabiny lakierniczej renomowanego producenta OMIA. W celu dopasowania najlepszego koloru lakieru stosujemy profesjonalne spektrometry i mieszamy lakiery we własnej mieszalni.

Do każdego zlecenia w naszym serwisie podchodzimy w sposób indywidualny – zależy nam na całkowitej satysfakcji naszych klientów!

Wyceny kosztorysowe napraw wykonujemy na podstawie oprogramowania Audatex.

Wykonujemy serwis BMW z gwarancją!

Aby zapewnić powierzonym nam samochodom pełne bezpieczeństwo, posiadamy grodzony i monitorowany przez 24h parking.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt on-line lub telefonicznie – odpowiemy wyczerpująco na wszystkie z nich.

Business Class Auto – serwis BMW Warszawa – zachęcamy do wybrania naszej oferty!