Serwis BMW Warszawa

Niezależny serwis samochodowy Business Class Auto z Warszawy zaprasza wszystkich właścicieli samochodów marki BMW do skorzystania z swoich usług!

Posiadamy przeszło 20 lat doświadczenia w dziedzinie serwisowania samochodów premium, w tym między innymi marki BMW. Nasz niezależny serwis BMW Warszawa prowadzi pełną gamę prac, w tym także naprawy powypadkowe, również jako likwidacja szkód komunikacyjnych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, wykonujemy przeglądy, przygotowujemy auta do zwrotu po wynajmie i leasingu.

Wybierz sprawdzony serwis BMW w Warszawie – skorzystaj z oferty Business Class Auto!

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, w tym między innymi:

  • przeglądy podstawowe oraz przeglądy okresowe pojazdów
  • diagnostyka komputerowa samochodów
  • serwis blacharsko-lakierniczy
  • naprawy silników i skrzyń biegów
  • serwisowanie klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

Nasz serwis Business Class Auto jest nowocześnie wyposażony, aby oferować usługi wyłącznie na najwyższym poziomie! Dysponujemy zaawansowanymi stanowiskami do prac mechanicznych, blacharskich, elektrycznych, serwisu klimatyzacji oraz wymiany opon.

W Business Class Auto posiadamy także specjalistyczną lakiernię, która składa się z hali przygotowawczej z mechanicznym wyciągiem odkurzowym oraz z kabiny lakierniczej renomowanego producenta OMIA. W celu dopasowania najlepszego koloru lakieru stosujemy profesjonalne spektrometry i mieszamy lakiery we własnej mieszalni.

Do każdego zlecenia w naszym serwisie podchodzimy w sposób indywidualny – zależy nam na całkowitej satysfakcji naszych klientów!

Wyceny kosztorysowe napraw wykonujemy na podstawie oprogramowania Audatex.

Wykonujemy serwis BMW z gwarancją!

Aby zapewnić powierzonym nam samochodom pełne bezpieczeństwo, posiadamy grodzony i monitorowany przez 24h parking.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt on-line lub telefonicznie – odpowiemy wyczerpująco na wszystkie z nich.

Business Class Auto – serwis BMW Warszawa – zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Serwis BMW Warszawa

Siedziba firmy: Warszawa Targówek (Bródno)

Obsługiwane lokalizacje: Warszawa Białołęka Bielany Żoliborz Bemowo Ursus Włochy Ochota Wola Centrum Śródmieście Mokotów Ursynów Wilanów Praga Południe Wawer Rembertów Wesoła Praga Północ Piaseczno Konstancin Zalesie Górne Otwock Ząbki Wołomin Marki Radzymin Legionowo Łomianki Pruszków Piastów