Serwis Honda Warszawa

Niezależny serwis Honda Warszawa Business Class Auto zaprasza wszystkich posiadaczy pojazdów tej marki do skorzystania ze swoich usług. Niezależnie od tego, czy jesteś w posiadaniu nieco starszego modelu Hondy, czy Twoje auto niedawno wyjechało z salonu, u nas wykonasz kompleksowy serwis i naprawisz mniejsze i większe usterki.

Ponad 20 lat serwisowania samochodów tej cenionej japońskiej marki, stałe doszkalanie się oraz korzystanie z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych pozwala nam na zaoferowanie profesjonalnych usług każdemu klientowi, który przyjeżdża do nas swoją Hondą. Zatrudniamy doświadczonych mechaników, dając Ci pewność, że usterki Twojego samochodu zostaną sprawnie zdiagnozowane i usunięte.

Samochody Hondy są cenione za swoją wyjątkową niezawodność i odporność na nawet trudne warunki użytkowania, jednak do poprawnego funkcjonowania wymagają chociaż podstawowych przeglądów i czynności serwisowych, a zaniedbania lubią się mścić. Na szczęście oddając swoją Hondę w nasze ręce, zyskujesz pewność, że zostanie ona poddana profesjonalnej opiece, a po powrocie będzie gotowa do najdalszej nawet trasy.

Serwis Honda Warszawa wykonywany przez Business Class Auto obejmuje zarówno niewielkie, jak i poważne naprawy. Możemy pochwalić się również współpracą z ubezpieczycielami przy usuwaniu szkód spowodowanych wypadkami komunikacyjnymi. Naszym klientom oferujemy m.in.:

  • wymianę i naprawę opon,
  • naprawy silnika i skrzyń biegów (również automatycznych),
  • serwis oraz naprawę klimatyzacji,
  • diagnostykę komputerową,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • kompleksowe przeglądy – podstawowe, okresowe, jak i dokładne przeglądy przed zakupem samochodu.

A także wiele innych usług serwisowych i działań naprawczych, dzięki którym Twój  samochód zostanie przywrócony do właściwego stanu i będzie znów gotowy do pracy.

Dysponujemy świetnie wyposażonymi stanowiskami warsztatowymi – czterema z podnośnikami, czterema do prac blacharskich, a także stanowiskiem wulkanizatorskim i do serwisowania klimatyzacji. Jesteśmy więc w stanie obsłużyć dużą liczbę klientów równocześnie, co znacząco skraca czas oczekiwania na naprawę. Przygotowania lakiernicze wykonywane są w hali przygotowawczej z wyciągiem, a samo lakierowanie odbywa się w kabinie OMIA. Dzięki profesjonalnemu spektrometrowi i własnemu mieszalnikowi do lakieru jesteśmy w stanie idealnie dopasować kolor nakładanego lakieru do samochodu, co pozwala przywrócić mu oryginalny wygląd.

Duże doświadczenie, świetne wyposażenie i nowoczesny osprzęt – tak, wraz z niskimi cenami można scharakteryzować naszą ofertę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!