Serwis Jaguar Warszawa

Niezależny samochodowy serwis Jaguar Warszawa Business Class Auto z Warszawy prowadzi profesjonalne i kompleksowe naprawy samochodów marki Jaguar – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży serwisowej. Skupiamy się przede wszystkim na samochodach marek premium, w tym między innymi od producenta Jaguar. Realizujemy szeroką gamę prac serwisowych – od napraw drobnych aż do złożonych napraw powypadkowych, które wykonujemy także jako likwidacja szkód komunikacyjnych we współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Naszym klientom możemy zapewnić usługi w poniższym zakresie:

  • przeglądy podstawowe i okresowe
  • elektroniczna diagnostyka komputerowa
  • prace naprawcze blacharsko-lakiernicze
  • prace naprawcze silników i skrzyń biegów
  • serwisowanie układów klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

Serwis Business Class Auto w Warszawie posiada nowoczesne zaplecze. Dysponujemy stanowiskami mechanicznymi z podnośnikami 2-kolumnowymi, stanowiskami do prac elektrycznych, blacharskich, wymiany opon oraz stacją do klimatyzacji.

Nasza lakiernia posiada specjalistyczną halę przygotowawczą do lakierowania z mechanicznym wyciągiem odkurzowym. Wykorzystujemy specjalistyczne spektrometry do doboru kolorów. Posiadamy własną mieszalnię lakierów. Lakierowanie przeprowadzamy w kabinie lakierniczej OMIA, co zapewnia najlepszy efekt prac.

W serwisie Business Class Auto klient jest zawsze najważniejszy – zapewniamy pełne i fachowe usługi, korzystne ceny, a także indywidualne podejście do każdego problemu.

Do przygotowywania wycen kosztorysowych napraw wykorzystujemy oprogramowanie Audatex.

Na serwis Jaguar dajemy gwarancje!

Powierzone nam samochody parkowane są na grodzonym terenie z 24h monitoringiem dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami serwisowymi, pozostajemy stale do dyspozycji. Prosimy o kontakt – na wszystkie z nich odpowiemy wyczerpująco.

Business Class Auto – serwis Jaguar Warszawa – zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług serwisowych!