Serwis Jaguar Warszawa

Niezależny samochodowy serwis Jaguar Warszawa Business Class Auto z Warszawy prowadzi profesjonalne i kompleksowe naprawy samochodów marki Jaguar – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży serwisowej. Skupiamy się przede wszystkim na samochodach marek premium, w tym między innymi od producenta Jaguar. Realizujemy szeroką gamę prac serwisowych – od napraw drobnych aż do złożonych napraw powypadkowych, które wykonujemy także jako likwidacja szkód komunikacyjnych we współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Naszym klientom możemy zapewnić usługi w poniższym zakresie:

  • przeglądy podstawowe i okresowe
  • elektroniczna diagnostyka komputerowa
  • prace naprawcze blacharsko-lakiernicze
  • prace naprawcze silników i skrzyń biegów
  • serwisowanie układów klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

Serwis Business Class Auto w Warszawie posiada nowoczesne zaplecze. Dysponujemy stanowiskami mechanicznymi z podnośnikami 2-kolumnowymi, stanowiskami do prac elektrycznych, blacharskich, wymiany opon oraz stacją do klimatyzacji.

Nasza lakiernia posiada specjalistyczną halę przygotowawczą do lakierowania z mechanicznym wyciągiem odkurzowym. Wykorzystujemy specjalistyczne spektrometry do doboru kolorów. Posiadamy własną mieszalnię lakierów. Lakierowanie przeprowadzamy w kabinie lakierniczej OMIA, co zapewnia najlepszy efekt prac.

W serwisie Business Class Auto klient jest zawsze najważniejszy – zapewniamy pełne i fachowe usługi, korzystne ceny, a także indywidualne podejście do każdego problemu.

Do przygotowywania wycen kosztorysowych napraw wykorzystujemy oprogramowanie Audatex.

Na serwis Jaguar dajemy gwarancje!

Powierzone nam samochody parkowane są na grodzonym terenie z 24h monitoringiem dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami serwisowymi, pozostajemy stale do dyspozycji. Prosimy o kontakt – na wszystkie z nich odpowiemy wyczerpująco.

Business Class Auto – serwis Jaguar Warszawa – zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług serwisowych!

Serwis Jaguar Warszawa

Siedziba firmy: Warszawa Targówek (Bródno)

Obsługiwane lokalizacje: Warszawa Białołęka Bielany Żoliborz Bemowo Ursus Włochy Ochota Wola Centrum Śródmieście Mokotów Ursynów Wilanów Praga Południe Wawer Rembertów Wesoła Praga Północ Piaseczno Konstancin Zalesie Górne Otwock Ząbki Wołomin Marki Radzymin Legionowo Łomianki Pruszków Piastów