Serwis Lamborghini Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z niezależnego auto serwisu Lamborghini w Business Class Auto – zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę dla właścicieli samochodów marek premium!

Nasz serwis samochodowy Business Class Auto z Warszawy specjalizuje się w prowadzeniu prac naprawczych, w tym w ramach likwidacji szkód komunikacyjnych, różnych marek samochodów premium, do których zalicza się także Lamborghini.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w swojej branży i zapewniamy naszym klientom obsługę zawsze na najwyższym poziomie!

Nasz zakres usług włącza między innymi poniższe prace:

  • przeglądy podstawowe i okresowe samochodów
  • diagnostyka komputerowa
  • usługi blacharsko-lakiernicze
  • naprawy silników i skrzyń biegów
  • serwis klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

Żeby zapewnić każdemu z naszych klientów obsługę na najwyższym poziomie, kładziemy nacisk na odpowiednie przygotowanie do prac. W serwisie Business Class Auto dysponujemy zaawansowanym, rozbudowanym zapleczem, które włącza między innymi stanowiska do prac mechanicznych, blacharskich, elektrycznych, serwisu klimatyzacji oraz do wymiany opon.

Nasza lakiernia samochodów Lamborghini oraz innych marek posiada specjalną halę przygotowawczą, która wyposażona jest w wyciąg odkurzowy. Lakierowanie odbywa się w specjalnej kabinie OMIA. By dobrać idealny kolor lakieru nadwozia, stosujemy profesjonalne spektrometry. Dysponujemy również własną mieszalnią lakierów.

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z jakości serwisu, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Do przygotowywania wycen kosztorysowych napraw wykorzystujemy oprogramowanie Audatex.

Dajemy gwarancję na serwis Lamborghini!

Powierzone nam samochody są parkowane na odpowiednio zabezpieczonych parkingach – ogrodzonych i monitorowanych.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, jesteśmy zawsze gotowi do odpowiedzi – prosimy o skontaktowanie się z naszym serwisem.

Business Class Auto – serwis Lamborghini Warszawa – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!