Serwis Land Rover Warszawa

Posiadasz samochód marki Land Rover? Świetnie trafiłeś! Business Class Auto to niezależny serwis Land Rover Warszawa, od lat zajmujący się tymi wyjątkowymi samochodami. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

Od ponad dwóch dekad dokładamy starań, aby naszym klientom oferować kompleksowe usługi, pozwalające na regularne serwisowanie swoich pojazdów, ale również szybkie usuwanie pojawiających się usterek. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych mechaników i korzystamy z profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu mamy pewność, że zawsze odpowiednio zajmiemy się również Twoim Land Roverem – niezależnie jakim modelem do nas przyjedziesz!

Land Rovery są znane z nietypowych rozwiązań technicznych, odmiennych od najczęściej wykorzystywanych w samochodach europejskich czy azjatyckich – dlatego warto znaleźć mechanika, który rzeczywiście ma doświadczenie w serwisowaniu aut tej marki!

Wybierając Business Class Auto – niezależny serwis Land Rover Warszawa – zyskujesz pewność, że Twoim samochodem zajmą się specjaliści, którzy nie tylko będą w stanie poprawnie zdiagnozować przypadłość Twojego samochodu, ale również usunąć zauważone usterki. Nawet te duże i czasochłonne. Dokładamy starań, by każdy klient wyjechał z naszego serwisu w pełni sprawnym i gotowym do jazdy samochodem. Wśród wykonywanych usług znajdują się m.in.:

  • przeglądy – zarówno podstawowe, jak i okresowe (również pomagamy ocenić auto przed zakupem),
  • diagnostyka – również z wykorzystaniem komputerów dedykowanych marce Land Rover,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • serwis i naprawa klimatyzacji,
  • usługi wulkanizacyjne,
  • remonty i naprawy silników oraz skrzyń biegów,
  • inne usługi serwisowe.

Współpracujemy również z ubezpieczycielami, wykonując naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów uszkodzonych w wypadkach komunikacyjnych. Dysponujemy halą przygotowawczą do lakierowania i kabiną lakierniczą OMIA oraz profesjonalnym spektrometrem i mieszalnikiem, dzięki czemu możemy zapewnić, że samochód malowany u nas będzie wyglądał jak po wyjeździe z salonu.

Lata doświadczenia w pracy z samochodami brytyjskimi, w tym marki Land Rover, doskonale wyposażony warsztat oraz doświadczony zespół mechaników pozwalają nam na oferowanie wysokiej jakości usług serwisowych i profesjonalnych napraw, na które udzielamy pisemnej gwarancji. Dbamy również o to, by nasze ceny zawsze prezentowały się konkurencyjnie na rynku – dając naszym klientom świetne usługi w rozsądnych kosztach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Serwis Land Rover Warszawa

Siedziba firmy: Warszawa Targówek (Bródno)

Obsługiwane lokalizacje: Warszawa Białołęka Bielany Żoliborz Bemowo Ursus Włochy Ochota Wola Centrum Śródmieście Mokotów Ursynów Wilanów Praga Południe Wawer Rembertów Wesoła Praga Północ Piaseczno Konstancin Zalesie Górne Otwock Ząbki Wołomin Marki Radzymin Legionowo Łomianki Pruszków Piastów