Serwis Lexus Warszawa

W Business Class Auto każdy z klientów może kompleksowo zadbać o swój samochód marki Lexus, a w dodatku otrzymać gwarancję na wykonane usługi serwisowe i naprawy.

Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo jeden ze starszych modeli tej japońskiej marki, czy nową konstrukcję, która dopiero opuściła salon, w naszym serwisie mogą liczyć na profesjonalną obsługę wykonaną przez doświadczonych mechaników. Nie interesują nas półśrodki i naszym klientom zawsze gwarantujemy zastosowanie profesjonalnych narzędzi i jakościowych podzespołów.

U nas nie tylko można wykonać przegląd diagnostyczny swojego Lexusa, ale również wykonać niezbędne naprawy, dzięki którym Państwa auto wróci do pełnej sprawności. Podejmujemy się zarówno niewielkich napraw, jak i poważniejszych interwencji, wymagających dużych nakładów pracy i czasu. We współpracy z ubezpieczycielami wykonujemy także bezgotówkowe likwidacje szkód komunikacyjnych.

W naszej ofercie znajduje się m.in.:

  • przeglądy podstawowe i okresowe (również przed kupnem auta),
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • serwis i naprawa klimatyzacji,
  • usługi wulkanizacyjne – wymiana, przechowywanie, naprawa opon,
  • diagnostyka komputerowa,
  • remonty silników i skrzyń biegów,

Oraz wiele innych prac pozwalających na przywrócenie do sprawności Państwa samochodu. Posiadamy nowoczesne, świetnie wyposażone stanowiska do diagnozowania i napraw samochodów. Możemy obsługiwać cztery pojazdy równocześnie, korzystając z podnośników 2-kolumnowych, kolejne cztery obsługiwać na stanowiskach blacharsko-lakierniczych oraz mamy do dyspozycji oddzielne stanowiska wulkanizatorskie i stację do klimatyzacji.

Ponadto możemy pochwalić się specjalistyczną halą do lakierowania oraz kabiną lakierniczą, a także specjalistycznym mieszalnikiem do lakieru i spektrometrem umożliwiającym precyzyjne dobranie koloru. Wszystko po to, aby móc obsłużyć Twój samochód – niezależnie z jakim problemem się do nas udasz.

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawach samochodów japońskich, w tym marki Lexus pozwala nam na zaoferowanie kompleksowych usług związanych z obsługą tych wyjątkowych aut. Nie tylko działamy szybko i precyzyjnie, ale również dbamy o to, aby ceny naszych usług należały do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku – co w połączeniu z najwyższą jakością stanowi bardzo atrakcyjną ofertę na rynku.

Zapraszamy do kontaktu i osobistego przekonania się o tym, dlaczego warto zaufać Business Class Auto. Gwarantujemy serwis Lexus Warszawa na najwyższym poziomie w rozsądnych cenach!