Serwis Lexus Warszawa

W Business Class Auto każdy z klientów może kompleksowo zadbać o swój samochód marki Lexus, a w dodatku otrzymać gwarancję na wykonane usługi serwisowe i naprawy.

Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo jeden ze starszych modeli tej japońskiej marki, czy nową konstrukcję, która dopiero opuściła salon, w naszym serwisie mogą liczyć na profesjonalną obsługę wykonaną przez doświadczonych mechaników. Nie interesują nas półśrodki i naszym klientom zawsze gwarantujemy zastosowanie profesjonalnych narzędzi i jakościowych podzespołów.

U nas nie tylko można wykonać przegląd diagnostyczny swojego Lexusa, ale również wykonać niezbędne naprawy, dzięki którym Państwa auto wróci do pełnej sprawności. Podejmujemy się zarówno niewielkich napraw, jak i poważniejszych interwencji, wymagających dużych nakładów pracy i czasu. We współpracy z ubezpieczycielami wykonujemy także bezgotówkowe likwidacje szkód komunikacyjnych.

W naszej ofercie znajduje się m.in.:

  • przeglądy podstawowe i okresowe (również przed kupnem auta),
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • serwis i naprawa klimatyzacji,
  • usługi wulkanizacyjne – wymiana, przechowywanie, naprawa opon,
  • diagnostyka komputerowa,
  • remonty silników i skrzyń biegów,

Oraz wiele innych prac pozwalających na przywrócenie do sprawności Państwa samochodu. Posiadamy nowoczesne, świetnie wyposażone stanowiska do diagnozowania i napraw samochodów. Możemy obsługiwać cztery pojazdy równocześnie, korzystając z podnośników 2-kolumnowych, kolejne cztery obsługiwać na stanowiskach blacharsko-lakierniczych oraz mamy do dyspozycji oddzielne stanowiska wulkanizatorskie i stację do klimatyzacji.

Ponadto możemy pochwalić się specjalistyczną halą do lakierowania oraz kabiną lakierniczą, a także specjalistycznym mieszalnikiem do lakieru i spektrometrem umożliwiającym precyzyjne dobranie koloru. Wszystko po to, aby móc obsłużyć Twój samochód – niezależnie z jakim problemem się do nas udasz.

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawach samochodów japońskich, w tym marki Lexus pozwala nam na zaoferowanie kompleksowych usług związanych z obsługą tych wyjątkowych aut. Nie tylko działamy szybko i precyzyjnie, ale również dbamy o to, aby ceny naszych usług należały do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku – co w połączeniu z najwyższą jakością stanowi bardzo atrakcyjną ofertę na rynku.

Zapraszamy do kontaktu i osobistego przekonania się o tym, dlaczego warto zaufać Business Class Auto. Gwarantujemy serwis Lexus Warszawa na najwyższym poziomie w rozsądnych cenach!

Serwis Lexus Warszawa

Siedziba firmy: Warszawa Targówek (Bródno)

Obsługiwane lokalizacje: Warszawa Białołęka Bielany Żoliborz Bemowo Ursus Włochy Ochota Wola Centrum Śródmieście Mokotów Ursynów Wilanów Praga Południe Wawer Rembertów Wesoła Praga Północ Piaseczno Konstancin Zalesie Górne Otwock Ząbki Wołomin Marki Radzymin Legionowo Łomianki Pruszków Piastów