Serwis Maserati Warszawa

Business Class Auto prowadzi niezależny profesjonalny i kompleksowy serwis Maserati w Warszawie – postaw na najlepszą jakość usług!

Nasz serwis samochodowy to wieloletnia pasja, rozległa wiedza oraz doświadczenie w dziedzinie napraw powypadkowych pojazdów marek premium.

W Business Class Auto prowadzimy również serwis samochodów Maserati w szerokim zakresie. Realizujemy naprawy drobne oraz kompleksowe, w tym także jako likwidacja szkód komunikacyjnych we współpracy z różnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Właścicielom samochodów Maserati oferujemy szeroką gamę usług:

  • przeglądy podstawowe oraz przeglądy okresowe
  • diagnostyka elektroniczna – komputerowa
  • naprawy blacharsko-lakiernicze
  • serwis silników i skrzyń biegów
  • serwis układów klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

Serwis samochodowy Business Class Auto dysponuje nowoczesnym zapleczem. Posiadamy kompleksowo wyposażone stanowiska mechaniczne z podnośnikami 2-kolumnowymi, stanowiska do prac elektrycznych, stanowiska do prac blacharskich, stanowisko do wymiany opon, a także stację do klimatyzacji.

Aby zapewniać naszym klientom najlepsze efekty lakierowania, posiadamy nowoczesną halę przygotowawczą z wyciągiem odkurzowym i stosujemy kabinę lakierniczą OMIA. Wykorzystujemy też spektrometry umożliwiające dokładne ustalenie koloru lakieru i posiadamy własną mieszalnię lakierów.

Posiadamy przeszło 20-letnie doświadczenie w swojej branży – także w ramach diagnozowania oraz napraw samochodów Maserati, co jest gwarancją najwyższej jakości naszych usług.

W naszym serwisie zapewniamy atrakcyjne ceny usług. Bazujemy na wycenach kosztorysowych napraw na bazie programu Audatex.

Dajemy gwarancję na serwis Maserati!

Każdy samochód powierzony serwisowi Business Class Auto parkowany jest na bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym parkingu.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług serwisowych dla właścicieli samochodów marki Maserati prosimy o kontakt.

Business Class Auto – serwis Maserati Warszawa – zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu samochodowego!