Serwis Mazda Warszawa

Business Class Auto to niezależny serwis Mazda Warszawa, w którym wszyscy posiadacze tych cenionych samochodów kompleksowo zadbają o swoje auta. Wykonujemy pełen zakres czynności serwisowych i napraw oraz gwarantujemy profesjonalizm wykonywanych prac!

Samochody Mazda uchodzą za wzór niezawodności i prawidłowo serwisowane potrafią wiernie służyć swojemu właścicielowi przez długie lata. Podstawą jest jednak znalezienie odpowiedniego serwisu, który pomoże Ci we wczesnym wykrywaniu i usuwaniu wszelkich usterek oraz nieprawidłowości. W Business Class Auto dokładamy starań, aby zapewnić naszym klientom dokładnie taką usługę – nie tylko profesjonalny serwis Mazda Warszawa, ale również wszelkiego rodzaju naprawy, od drobiazgów, aż po rzeczy naprawdę poważne. Współpracujemy również z ubezpieczycielami w ramach bezkosztowego usuwania szkód powstałych na skutek wypadków komunikacyjnych.

Wśród usług, na jakie możesz liczyć w Business Class Auto, znajdują się m.in.:

  • diagnostyka komputerowa,
  • przeglądy – okresowe, podstawowe i przed kupnem samochodu,
  • naprawy blacharskie i malowanie,
  • serwis i naprawa klimatyzacji,
  • usługi wulkanizatorskie,
  • naprawy i remonty silników oraz skrzyń biegów (także automatycznych),
  • serwis i obsługa elementów zawieszenia i układu kierowniczego

Oraz mnóstwo innych czynności, wchodzących w skład poprawnego serwisowania samochodów marki Mazda. Decydując się na powierzenie nam swojego samochodu, zyskujesz pewność, ze zostanie on kompleksowo obsłużony i w Twoje ręce trafi gotowy do dalszej jazdy.

W naszym warsztacie dysponujemy nowoczesnymi stanowiskami do prowadzenia kilku napraw równocześnie, co umożliwia nam szybką obsługę klientów. Mamy 4 stanowiska z podnośnikami, 4 stanowiska do prac blacharskich, stanowisko do wymiany opon oraz stację do obsługi klimatyzacji.

Profesjonalne naprawy blacharsko-lakiernicze wykonujemy z wykorzystaniem hali przygotowawczej z wyciągiem, a samo lakierowanie odbywa się w specjalistycznej kabinie. Dysponujemy własnym mieszalnikiem do lakieru, a jego dopasowanie zapewnia profesjonalny spektrometr.

Ponad dwie dekady zajmowania się samochodami japońskimi, w tym modelami Mazdy, pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia, które w połączeniu z nowoczesnym osprzętem, dostępem do części zamiennych i świetnym wyposażeniem naszego warsztatu przekłada się na wysokiej jakości usługi serwisowe i profesjonalne naprawy, które możemy Państwu zaoferować. W dodatku zawsze dokładamy starań, aby nasze ceny należały do najniższych na rynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i samodzielnego przekonania się o jakości oferowanych usług!