Serwis Porsche Warszawa

Niezależny serwis samochodowy Business Class Auto zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę serwisową samochodów Porsche w Warszawie – wybierz fachowców!

Nasz serwis działający w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prowadzenia napraw pojazdów, w tym w szczególności napraw samochodów marek premium jak Porsche.

Prowadzimy prace serwisowe w szerokim zakresie, które obejmują zarówno drobne naprawy, jak również złożone prace, w tym w ramach napraw powypadkowych – w zakresie likwidacji szkód współpracujemy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • przeglądy podstawowe i przeglądy okresowe
  • komputerowa diagnostyka elektroniczna
  • prace blacharsko-lakiernicze
  • naprawy silników i skrzyń biegów
  • serwisowanie układów klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

W naszym serwisie samochodowym Business Class Auto w Warszawie posiadamy nowoczesne zaplecze. Dysponujemy stanowiskami mechanicznymi z podnośnikami 2-kolumnowymi, stanowiskami do prac blacharskich, elektrycznych, wymiany opon oraz stacją do klimatyzacji.

Wyróżnia nas również nowoczesne wyposażenie do prowadzenia prac lakierniczych. Posiadamy specjalną halę przygotowawczą do lakierowania, która wyposażona jest w wyciąg odkurzowy, a także stosujemy kabinę lakierniczą OMIA. Do określenia odpowiedniego koloru lakieru stosujemy spektrometry. Posiadamy własną mieszalnię lakierów.

W Business Class Auto satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego też mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także wszystkie Państwa wymagania!

Zapewniamy nie tylko profesjonalną i kompleksową obsługę, ale także przystępne ceny usług. Wyceny przygotowujemy na bazie programu Audatex. Dajemy gwarancję na usługi serwisowe Porsche!

Powierzone nam samochody są zawsze bezpieczne – posiadamy monitorowany i grodzony parking.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, pozostajemy stale do dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć na nie wyczerpująco.

Business Class Auto – serwis Porsche Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!