Serwis Porsche Warszawa

Niezależny serwis samochodowy Business Class Auto zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę serwisową samochodów Porsche w Warszawie – wybierz fachowców!

Nasz serwis działający w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prowadzenia napraw pojazdów, w tym w szczególności napraw samochodów marek premium jak Porsche.

Prowadzimy prace serwisowe w szerokim zakresie, które obejmują zarówno drobne naprawy, jak również złożone prace, w tym w ramach napraw powypadkowych – w zakresie likwidacji szkód współpracujemy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • przeglądy podstawowe i przeglądy okresowe
  • komputerowa diagnostyka elektroniczna
  • prace blacharsko-lakiernicze
  • naprawy silników i skrzyń biegów
  • serwisowanie układów klimatyzacji
  • wymiana opon
  • i inne

W naszym serwisie samochodowym Business Class Auto w Warszawie posiadamy nowoczesne zaplecze. Dysponujemy stanowiskami mechanicznymi z podnośnikami 2-kolumnowymi, stanowiskami do prac blacharskich, elektrycznych, wymiany opon oraz stacją do klimatyzacji.

Wyróżnia nas również nowoczesne wyposażenie do prowadzenia prac lakierniczych. Posiadamy specjalną halę przygotowawczą do lakierowania, która wyposażona jest w wyciąg odkurzowy, a także stosujemy kabinę lakierniczą OMIA. Do określenia odpowiedniego koloru lakieru stosujemy spektrometry. Posiadamy własną mieszalnię lakierów.

W Business Class Auto satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego też mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także wszystkie Państwa wymagania!

Zapewniamy nie tylko profesjonalną i kompleksową obsługę, ale także przystępne ceny usług. Wyceny przygotowujemy na bazie programu Audatex. Dajemy gwarancję na usługi serwisowe Porsche!

Powierzone nam samochody są zawsze bezpieczne – posiadamy monitorowany i grodzony parking.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, pozostajemy stale do dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć na nie wyczerpująco.

Business Class Auto – serwis Porsche Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!

Serwis Porsche Warszawa

Siedziba firmy: Warszawa Targówek (Bródno)

Obsługiwane lokalizacje: Warszawa Białołęka Bielany Żoliborz Bemowo Ursus Włochy Ochota Wola Centrum Śródmieście Mokotów Ursynów Wilanów Praga Południe Wawer Rembertów Wesoła Praga Północ Piaseczno Konstancin Zalesie Górne Otwock Ząbki Wołomin Marki Radzymin Legionowo Łomianki Pruszków Piastów