Serwis Skoda Warszawa

Business Class Auto, czyli niezależny serwis Skoda Warszawa, poleca swoje usługi wszystkim użytkownikom pojazdów tej cenionej czeskiej marki. Serwisujemy, konserwujemy i naprawiamy wszystkie modele tego producenta – od tych produkowanych we wczesnych latach 90., aż po najnowsze pojazdy, które świeżo zjechały z taśmy produkcyjnej.

Ponad dwie dekady zajmowania się samochodami marki Skoda pozwoliły nam na zebranie doświadczenia oraz wypracowanie schematów pozwalających na skuteczną i szybką naprawę uszkodzeń, a także fachowe wykonywanie czynności serwisowych. Dzięki posiadanym narzędziom i urządzeniom diagnostycznym możemy każdemu klientowi zagwarantować, że z naszego serwisu wyjedzie sprawnym samochodem, gotowym do najdalszej nawet trasy.

Auta marki Skoda są niezwykle cenione w naszym kraju. Wśród ich zalet wymieniana jest nie tylko stylistyka i komfort, ale również duża niezawodność i niskie zużycie paliwa. By jednak Skoda mogła długo służyć swojemu właścicielowi, musi być regularnie serwisowana, a stwierdzone usterki powinny być na bieżąco naprawiane. Wybierając Business Class Auto, zyskujesz pewność, że Twoje auto będzie przez lata utrzymane w nienagannym stanie i nie zawiedzie Cię podczas wakacyjnych wyjazdów.

Nasz niezależny serwis Skoda Warszawa oferuje między innymi:

  • kompleksową diagnostykę komputerową,
  • przeglądy – podstawowe i okresowe,
  • pomoc w ocenie samochodu, który dopiero zamierzasz kupić,
  • serwis i naprawę klimatyzacji,
  • usługi wulkanizatorskie,
  • usługi blacharsko-lakiernicze,
  • i wiele innych czynności serwisowych, pozwalających na utrzymanie Twojego auta w nienagannym stanie.

Możemy pochwalić się współpracą z firmami ubezpieczeniowymi w likwidowaniu skutków kolizji drogowych. Dysponujemy bogatym zapleczem do wykonywania napraw blacharsko-lakierniczych (m.in. 4 stanowiskami do przygotowania blacharskiego, halą z wyciągiem do prac lakierniczych, komorę lakierniczą, własną mieszalnię lakierów czy spektrometr), dzięki któremu jesteśmy w stanie przywrócić wygląd Państwa samochodu do stanu oryginalnego, w jakim wyjechał z fabryki.

Doświadczony zespół, nowoczesne narzędzia, wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny i szybkie wykonywanie usług, na które zawsze udzielamy gwarancji – właśnie tak w skrócie można scharakteryzować naszą ofertę. Do tego dokładamy starań, aby nasze ceny znajdowały się wśród najatrakcyjniejszych na rynku. Wszystkich posiadaczy samochodów marki Skoda zapraszamy do skorzystania z naszych usług – i gwarantujemy, że będą zadowoleni z naszej oferty!