Serwis Toyota Warszawa

Niezależny serwis Toyota Warszawa Business Class Auto to miejsce, w którym kompleksowo mogą Państwo zadbać o swoją Toyotę – niezależnie czy mowa o starszym modelu, czy o takim, który dopiero opuścił fabrykę. Nie tylko serwisujemy, ale również wykonujemy mniejsze i większe naprawy, dając naszym klientom pewność, że po wyjeździe z naszego warsztatu ich samochód będzie w pełni gotowy do dalszej eksploatacji.

Zatrudnieni w Business Class Auto mechanicy od ponad 20 lat zajmują się serwisowaniem tych wyjątkowych japońskich samochodów, a zgromadzone przez nich doświadczenie w połączeniu z bogatym wyposażeniem naszego serwisu pozwala na oferowanie wysokiej jakości usług – niezależnie od modelu marki, czy problemu, z którym klienci do nas przychodzą.

Samochody marki Toyota cieszą się legendą, jeśli chodzi o trwałość i niezawodność – zdarza się nam serwisować samochody mające kilkaset tysięcy kilometrów i funkcjonujące jak nowe. Z drugiej jednak strony nie brakuje użytkowników zaniedbujących swoje Toyoty, właśnie przez przeświadczenie, że są to samochody niezniszczalne, o które niespecjalnie trzeba dbać. Takie przeświadczenie jest błędne, bo o ile rzeczywiście auta tej marki są ponadprzeciętnie trwałe, to tak jak w przypadku każdego innego samochodu, zaniedbania będą się z czasem mścić na właścicielu i oznaczać niemałe wydatki.

 

Niezależny serwis Toyota Warszawa Business Class Auto świadczy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji, napraw i serwisowania Toyot. U nas można wykonać:

  • przeglądy – podstawowe i okresowe,
  • diagnostykę komputerową,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • serwis klimatyzacji,
  • naprawy i remonty silników oraz skrzyń biegów,
  • diagnostykę komputerową,
  • naprawę zawieszenia,
  • oraz inne czynności serwisowo-naprawcze.

Wykonujemy naprawy po wypadkach komunikacyjnych, a wyposażenie naszego warsztatu (m.in. hala z wyciągami, kabina lakiernicza, własna mieszalnia lakieru czy spektrometr) pozwalają na przywrócenie powypadkowemu pojazdowi jego pierwotny wygląd. Dysponujemy ponadto czterema stanowiskami z podnośnikami, czterema stanowiskami do napraw blacharskich, stanowiskiem do serwisowania i napraw klimatyzacji oraz sprzętem do wulkanizacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie obsłużyć każdego klienta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Business Class Auto – na każdą wykonaną usługę dajemy gwarancję, a poza profesjonalizmem wyróżniamy się na rynku także umiarkowanymi cenami świadczonych usług. Właściciele Toyot nie muszą już dalej szukać – u nas kompleksowo zadbają o swoje auto.

Serwis Toyota Warszawa

Siedziba firmy: Warszawa Targówek (Bródno)

Obsługiwane lokalizacje: Warszawa Białołęka Bielany Żoliborz Bemowo Ursus Włochy Ochota Wola Centrum Śródmieście Mokotów Ursynów Wilanów Praga Południe Wawer Rembertów Wesoła Praga Północ Piaseczno Konstancin Zalesie Górne Otwock Ząbki Wołomin Marki Radzymin Legionowo Łomianki Pruszków Piastów