Serwis Toyota Warszawa

Niezależny serwis Toyota Warszawa Business Class Auto to miejsce, w którym kompleksowo mogą Państwo zadbać o swoją Toyotę – niezależnie czy mowa o starszym modelu, czy o takim, który dopiero opuścił fabrykę. Nie tylko serwisujemy, ale również wykonujemy mniejsze i większe naprawy, dając naszym klientom pewność, że po wyjeździe z naszego warsztatu ich samochód będzie w pełni gotowy do dalszej eksploatacji.

Zatrudnieni w Business Class Auto mechanicy od ponad 20 lat zajmują się serwisowaniem tych wyjątkowych japońskich samochodów, a zgromadzone przez nich doświadczenie w połączeniu z bogatym wyposażeniem naszego serwisu pozwala na oferowanie wysokiej jakości usług – niezależnie od modelu marki, czy problemu, z którym klienci do nas przychodzą.

Samochody marki Toyota cieszą się legendą, jeśli chodzi o trwałość i niezawodność – zdarza się nam serwisować samochody mające kilkaset tysięcy kilometrów i funkcjonujące jak nowe. Z drugiej jednak strony nie brakuje użytkowników zaniedbujących swoje Toyoty, właśnie przez przeświadczenie, że są to samochody niezniszczalne, o które niespecjalnie trzeba dbać. Takie przeświadczenie jest błędne, bo o ile rzeczywiście auta tej marki są ponadprzeciętnie trwałe, to tak jak w przypadku każdego innego samochodu, zaniedbania będą się z czasem mścić na właścicielu i oznaczać niemałe wydatki.

 

Niezależny serwis Toyota Warszawa Business Class Auto świadczy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji, napraw i serwisowania Toyot. U nas można wykonać:

  • przeglądy – podstawowe i okresowe,
  • diagnostykę komputerową,
  • naprawy blacharsko-lakiernicze,
  • serwis klimatyzacji,
  • naprawy i remonty silników oraz skrzyń biegów,
  • diagnostykę komputerową,
  • naprawę zawieszenia,
  • oraz inne czynności serwisowo-naprawcze.

Wykonujemy naprawy po wypadkach komunikacyjnych, a wyposażenie naszego warsztatu (m.in. hala z wyciągami, kabina lakiernicza, własna mieszalnia lakieru czy spektrometr) pozwalają na przywrócenie powypadkowemu pojazdowi jego pierwotny wygląd. Dysponujemy ponadto czterema stanowiskami z podnośnikami, czterema stanowiskami do napraw blacharskich, stanowiskiem do serwisowania i napraw klimatyzacji oraz sprzętem do wulkanizacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie obsłużyć każdego klienta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Business Class Auto – na każdą wykonaną usługę dajemy gwarancję, a poza profesjonalizmem wyróżniamy się na rynku także umiarkowanymi cenami świadczonych usług. Właściciele Toyot nie muszą już dalej szukać – u nas kompleksowo zadbają o swoje auto.