Serwis VW Warszawa

Business Class Auto to niezależny serwis VW Warszawa, w którym posiadacze i użytkownicy samochodów tej marki mogą kompleksowo serwisować i naprawiać swoje pojazdy. Od ponad dwóch dekad zajmujemy się Volkswagenami i wykonujemy serwis i naprawy praktycznie wszystkich modeli tej marki – niezależnie czy w nasze ręce trafia samochód z legendarnym silnikiem 1.9 TDI, czy najnowocześniejsza jednostka hybrydowa niemieckiego producenta.

Wykonujemy wszelkie prace serwisowe i naprawcze, dając naszym klientom pewność, że ich samochód po wyjeździe z naszego warsztatu będzie gotowy do codziennej pracy czy najdalszej nawet wyprawy wakacyjnej. Dysponujemy zarówno doświadczeniem, jak i sprzętem, pozwalającym na z łatwością podjąć się większości zaobserwowanych usterek i nieprawidłowości, a także wykonaniem kompletnej diagnostyki i serwisu dla naszych klientów.

Samochody Volkswagena cieszą się wyjątkowo dobrą opinią w naszym kraju – i nic dziwnego, bowiem większość modeli tej marki zapewnia ponadprzeciętną trwałość, niskie koszty utrzymania i radość z jazdy. Warto jednak pamiętać, że za świetnymi właściwościami kryje się regularne serwisowanie, o którym nie wolno zapominać. W przeciwnym razie potrafią przeobrazić się w kosztowną skarbonkę, której utrzymanie będzie kosztowało krocie.

Niezależny serwis VW Warszawa Business Class Auto świadczy m.in. usługi z zakresu:

  • przeglądów podstawowych, okresowych i diagnostycznych,
  • diagnostyki komputerowej,
  • serwisu klimatyzacji,
  • wulkanizacji,
  • napraw blacharsko-lakierniczych,
  • remontów silnika i skrzyni biegów,
  • czynności serwisowych i większych lub mniejszych napraw.

Posiadane przez nas wyposażenie – m.in. cztery stanowiska do prac blacharskich, hala z wyciągiem do przygotowania i komora lakiernicza – pozwalają na sprawne przywrócenie samochodom VW ich pierwotnego wyglądu, nawet kiedy trafiają do nas po wypadkach komunikacyjnych. Dysponujemy ponadto własną mieszalnią lakieru i spektrometrem, dzięki czemu klientom zawsze gwarantujemy idealne dopasowanie lakieru na ich samochodzie.

Poza tym dysponujemy czterema stanowiskami wyposażonymi w podnośnik, zapleczem do napraw wulkanizatorskich oraz stanowiskiem do serwisowania i napraw klimatyzacji, co pozwala na szybką obsługę nawet kilku klientów równocześnie.

Serwis VW Warszawa Business Class Auto na wykonywane czynności serwisowe i naprawy zawsze udziela gwarancji, a dzięki dostępowi do licznych części zamiennych, jest w stanie błyskawicznie wykonywać zlecane naprawy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i samodzielnego przekonania się o jakości świadczonych usług!